czwartek, 30 września 2010

Muzeum Zabawek w Zoltau - zdjęcia konkursowe

Zdjęcia zabawek zrobione w niemieckim miasteczku Zoltau, przesłała pani Beata, która również bardzo zachwala pobyt w tamtejszym Muzeum Zabawek.
Oj, przyjdzie nam tam się wybrać:)

"Muzeum odwiedziliśmy przy okazji wizyty w niedalekim Haide Parku - parku rozrywki i szaleństwa, gdzie wszyscy są dziećmi. I okazało się, że w tym Muzeum można spędzić pół dnia, świetnie się bawiąc i oglądając takie cuda...
Wspaniałe eksponaty, dawne zabawki czy gry jednym odświeżają pamięć, drugich uczą przeszłości. Wiele rzeczy można dotknąć, pobawić się nimi, obejrzeć z każdej strony po uruchomienie platformy, na której leży, często ta sama zabawka jest w gablocie, a jej współczesną replikę można użyć do zabawy np. w teatrzyk.
Jedynym minusem (choć zrozumiałym) jest zakaz robienia zdjęć z lampą błyskową :( No i jak to zwykle w Niemczech, jęz. angielski jest traktowany po maceszemu ;-)
Ale gorąco polecamy wszystkim, którzy wybierają się na szaleństwa do parku rozrywki, aby zarezerwowali jeszcze kilka godzin i wstąpili do Zoltau; na pewno nie będą żałować."


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz